forum.am.szczecin.pl Strona Główna forum.am.szczecin.pl
Oficjalne Forum Studentów Akademii Morskiej w Szczecinie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Minimalna ilość kół, zaliczenie przedmiotu
Autor Wiadomość
Nicky 
dobry student

Wydział: Nawigacyjny
Specjalność: Pożyjemy Zobaczymy
Status: Student
Wysłany: 2011-04-16, 15:22   Minimalna ilość kół, zaliczenie przedmiotu

Witam

Poszukuje jakiejś ustawy lub innego dokumentu określającego minimalną ilość kół tudzież innych form oceniania w semestrze z danego przedmiotu oraz poprawy oceny z danego przedmiotu (termin) - czy może być poprawa takiego przedmiotu dopiero we wrześniu? Dodam że chodzi o przedmiot który na WU jest opisany jako "zal. z ocena" - Chemia wykłady, obowiązujący tylko na 2 semestrze. Czy ktoś coś na ten temat wie?

--------
Niektórzy wykładowcy na I semestrze mówili że muszą być minimalnie 2 koła wg czegoś tam.

aspazja 
Administrator

Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2011-04-16, 20:01   

Teoretycznie wszystkie odpowiedzi dotyczące naszego studiowania powinieneś znaleźć w Regulaminie studiów [$ 25 i dalsze]. I teoretycznie opisana przez Ciebie sytuacja może mieć miejsce jeśli chodzi o cały przedmiot, bo mieści się w ramach $26.4

Praktycznie... Z mojego doświadczenia wynika, że wiele spraw na tej uczelni to tak naprawdę kwestia indywidualnego podejścia wykładowcy do swojego przedmiotu. Jedni sprawiedliwie oceniają kolokwia wg jasno ustalonych kryteriów, inni umawiają się z grupą na zasadzie "ja wam wpiszę z wykładów tę samą pozytywną ocenę bez żadnej podkładki formalnej, jeśli spełnicie moje warunki, a papierkologią się nie przejmujcie". A jeszcze inni pozwalają poprawiać aż do zaliczenia/wywalenia z uczelni przez decyzję dziekanatu.

Odpowiedz do tematu