forum.am.szczecin.pl Strona Główna forum.am.szczecin.pl
Oficjalne Forum Studentów Akademii Morskiej w Szczecinie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dział powitań
Autor Wiadomość
Imek 
świeży

Wydział: Nawigacyjny
Specjalność: brak
Status: Kandydat
Wysłany: 2010-06-12, 13:10   Dział powitań

Co Wy na stworzenie osobnego działu powitań? Takiego, w którym każdy napisałby kilka rzeczy o sobie, swoich zainteresowaniach itp? :smile:

howlett 
starszy świeżak

Wydział: Mechaniczny
Specjalność: eso
Status: Student
Wysłany: 2010-06-12, 17:03   

yeah, dzial integracja czy cos byloby ok :)

stwojciech 
dobry student

Wydział: inna uczelnia
Specjalność: a bo ja wiem
Status: inne
Wysłany: 2010-06-13, 17:40   

Nie przesadzajcie już, toż to czysty SPAM!

Dostaniemy się na AM to poznamy się prędzej czy później tak czy siak. Na razie jest to bez sensu...

aspazja 
Administrator

Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2010-06-13, 17:53   

W gruncie rzeczy od takich spraw jest http://forum.am.szczecin.pl/viewforum.php?f=30]Hyde Park... Ostatecznie można by utworzyć nową podkategorię Hyde Parku - podobnie jak http://forum.am.szczecin.pl/viewforum.php?f=54]The Tall Ships' Races 2007.
Dodanie czegoś takiego to żaden problem - kilka klików, tylko co później? Dla dwóch postów raczej nie ma sensu, więc czekamy na większy odzew chętnych :)

Póki co jestem skłonna bardziej poprzeć wypowiedź stwojciecha niż Imka...

Imek 
świeży

Specjalność: brak
Status: Kandydat
Wysłany: 2010-06-13, 19:09   

Droga Aspazjo. :smile:

W sumie już teraz troche musztarda po obiedzie, ale może wprowadzić jako taki obowiązek przywitania się? W sumie spotkałem się z tym na innych forach, ale jednak forum np motocyklowe to co innego niż uczelniane, więc tutaj może i stwojciech ma rację, że będzie to czysty spam. Tak czy inaczej to była tylko propozycja :)

Quasimodo 
starszy świeżak

Specjalność: TM
Wysłany: 2010-06-19, 14:01   

Ja jednak poprę Imka ;) Taka powitalnia mimo, że jest spamem, w pewien sposób integruje nowego usera z forum. Poza tym, to miłe kiedy na Twoje "Cześć! Jestem Tomek mam 20 lat" ktoś odpowie "cześć, miło Cię tu powitać. Mam nadzieję, że spodoba Ci się u nas". Fakt, że pod kątem merytorycznym nie ma to prawa bytu, jednak w kwestii psychologicznej ma olbrzymie znaczenie :)
Poza tym: mimo, że to oficjalne forum am.szczecin to nie wkładajmy go w sztywne ramki.
Ja wybierając się na zaoczne, żałuję, że większości z Was nie poznam, jednak żyję nadzieją, że (jak na innych forach) za lat parę zrobimy jakiś zjazd forumowiczów, ot tak, powspominać stare czasy i wysłuchać jak to jest "teraz" ;)

stwojciech 
dobry student

Wydział: inna uczelnia
Specjalność: a bo ja wiem
Status: inne
Wysłany: 2010-06-19, 14:20   

Taa i co jeszcze opowiedzieć może o swoich problemach - coś w stylu AA i tym podobnych? Człowieku to już nie podstawówka żeby tak się witać. Ponadto wiele osób na forum pisze kilka postów i na tym się kończy ich aktywność więc po co to?

W kwestii psychologicznej proponuje iść do pierwszej lepszej pracy fizycznej to zobaczysz jak wygląda życie :smile:

Bez urazy ale dla mnie jest to co najmniej śmieszne.

zjazd forumowiczów? Wiesz w parę osób się umówiliśmy na zwiedzanie AMki i jakby miało być podobnie i z tym to nie wiem czy byłby sens się wybierać na takie coś. Zresztą też wielu co zaczęło pisać w przeciągu ostatnich paru miesięcy za 3-4 miesiące będzie zaglądała tutaj raz na miesiąc jak nie rzadziej. Ale to zależy od ludzi i może się inaczej okazać.

Tak na marginesie osób mających powyżej 80 postów czyli tych udzielających się bardziej w danym czasie jest tylko 24 na 59 stron użytkowników (1463 w sumie). Więc nie liczyłbym na nic takiego o czym Ty piszesz.

aspazja 
Administrator

Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2010-06-19, 15:19   

Quasimodo napisał/a:
za lat parę zrobimy jakiś zjazd forumowiczów, ot tak, powspominać stare czasy i wysłuchać jak to jest "teraz" ;)
Takie zjazdy wychodzą w małym gronie dobrze znających się osób (klasy, grupy) a nie całego forum...
Poza tym jeśli ktoś jest zainteresowany poznaniem w realnym świecie koleżanki/kolegi zza klawiatury, to wcześniej czy później i tak się poznają - przez pw, wspólnych znajomych albo przez przypadek :)

Wbrew pozorom rozległości murów to bardzo mała uczelnia... Nie to, co te oblegane wysiewajki bezrobotnych :mrgreen:

klaudiakijora 
świeży

Wydział: Mechaniczny
Specjalność: Mechaniczny
Wysłany: 2016-03-06, 20:29   

Hej, jestem Klaudia. Lubię prowadzić aktywny tryb życia. Lubię czytać książki oraz blogi. Jestem singielką. Moim marzeniem jest zamieszkać w Nowej Zelandii :)

Odpowiedz do tematu